MUMUZI Лето се Облекуваат Жените Sequins Симпатична Цртан филм Печатени повик Директно Мини Фустан Femme Vestidos Облека кратко Sleeve O-Вратот фустан
Ново

MUMUZI Лето се Облекуваат Жените Sequins Симпатична Цртан филм Печатени повик Директно Мини Фустан Femme Vestidos Облека кратко

DEN 1113.00
DEN 1183.68

Во форма достапна за нарачката


Големина : една големина
Материјал : памук и polyster
Стил : женска секојдневен streetwear
Кинески Големина Рамо(cm) Должина на Ракав (cm) Должина од Рамо (cm) Полите (cm) Биста (cm) Една Големина 48 18 88 - 116 М - - - - - О - - - - - XL - - - - - XXL - - - - - XXXL - - - - - XXXXL - - - - - ве Молиме овозможи 1-3cm различни грешка : )
За исплата информации, ве молиме посетете ја следната страница : http : //help.aliexpress.com/pay_order.html Ние ја прифати Кредитна Картичка, навремени банкарски трансфер, Банкарски Трансфер, Western Union и Money Gram.
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка, ќе касата и да оди напред со плаќање.
1) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
2)Откако ќе го прими вашите исплати, ние брод до вас од страна на кина пост mail и да ви даде на следење на број(процесот трае околу половина еден ден или еден ден.
3) превозот времето е околу 20-30 дена од страна на хонг конг Пост Воздух Mail или Singpore Пост,25-40 дена од Кина, воздухот пристаниште mail.
4) Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL, која е проследена со DHL правила , ние ќе наплаќаат повеќе за 40 за далечинско такса.
5) Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи објектот пристигнат на време. Како курир, времето и локалниот обичај, можеби понекогаш тоа ќе биде одложен. Вашето разбирање ќе бидат високо ценети.
6) Ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја, ние ќе не носат на изгубени. Се надевам дека ќе може да се разбере.
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!
Нашата канцеларија часа се : Am 9 : 00-премиерот 6 : 00
Понекогаш, ако никој не одговори што на интернет во време, не се грижи. Ве молиме да ни оставите порака, или запишете ги вашите потреби, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Voile,Lanon,Spandex
Број На Модел На:
Се облекуваат
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Бренд Име:
mumuzi
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цртан филм
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Избор на купувачот