2017 Нови Стп Кожа Автомобил Воланот Покрие со Дијаметар од 15 Инчен 38cm За Лето Црна
Ново

2017 Нови Стп Кожа Автомобил Воланот Покрие со Дијаметар од 15 Инчен 38cm За Лето Црна

DEN 1142.00
DEN 1254.72

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[8888]
Име : Универзален Автомобил Воланот Маска
Површина : Viscose
Внатрешниот : Еколошки гумени круг
Применливи сезона : цела Сезона
Главни карактеристики : Не се лизга и дише,имаат кул лето
Карактеристики :
Дише мраз свила, имаат кул лето, трајни без полетување свила;
Кожа мозаик, совршено се крои;
Ракување на интерфејс е прецизен и уредни;
Микрофибер кожа материјал,удобно се чувствуваат;
Еколошки гумени круг,не се лизга и издржливи;
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Бренд Име:
KEOGHS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Faux Кожа
Име На Модел:
FXP103
Објектот Должина:
38cm
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Специјални Функции:
Висок Квалитет И Фабриката За Продажба
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри

Избор на купувачот