KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA249 LAV-25 тркала оклопни автомобил семејство бедем се изведат анти-снајперист фрагментација shield штит
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA249 LAV-25 тркала оклопни автомобил семејство бедем се изведат анти-снајперист фрагментација shield

DEN 1271.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот