KNL ХОБИ Војаџер Modelge PE35448 LVT-4 бафало & rdquo; amphibious оклопни возила се надополни со игла (AFV)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Modelge PE35448 LVT-4 бафало & rdquo; amphibious оклопни возила се надополни со игла (AFV)

DEN 2092.32

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Amphibious кочија
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот