Аквариум Decoratie Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен Риба Резервоарот Декорација Мов летање Рок водни украс Пејзаж
Ново

Аквариум Decoratie Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен Риба Резервоарот Декорација Мов летање Рок водни украс Пејзаж

DEN 152.00
DEN 204.96

Во форма достапна за нарачката


4)Ние само брод да се потврди цел адреси.
#############################################################################################################################
**** ***********************************************************************************************
Таму е 1~3cm разлика според упатство за мерење.
3)Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
6)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ако не'т да парцела по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
7)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.
Ви благодарам многу!!! ^-^
#############################################################################################################################
***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.
*************************************************************************************************** Аквариум Decoratie Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен Риба Резервоарот Декорација Мов летање Рок водни украс Пејзаж
Големина : 5.Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".54 см
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.2 cm
Користејќи метод :
Мала тежина, тоа ќе плови на вода Што може да се врзат морон да се јажето на pumice, а потоа повлечете ја во вода, така што чак е во сендвич на дното на резервоарот и суспендирани пејзаж Одгледување на растенијата супстрат, pumice површина има многу дупки, можете да контактирате со голема површина, може да ги апсорбира штетните бактерии и тешки метали во вода, се погодни да се засади качување и искоренување, фабриката за себе раствора минералите не само што доведе до риба раст, но исто така и за растенијата да се обезбеди ѓубриво.
Враќање & Наплата
1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
5)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
За Испорака
1)ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.имајте пријатен ден.
За Гаранција
1)12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот 's цена.

Главните својства

Големина:
S
Тип:
Риба
Бренд Име:
Loriver
Материјал:
вештачки pumice.
Тежина:
0.1
Водни Украси Тип:
Декоративни Мермерните
Број На Модел На:
Риба

Избор на купувачот