AE-CANFLY долг ѓердан со срце за жените накит за подарок партија елегантен дама ѓердан ѓердан колиер femme X0077
Ново

AE-CANFLY долг ѓердан со срце за жените накит за подарок партија елегантен дама ѓердан ѓердан колиер femme X0077

DEN 112.00
DEN 124.32

Во форма достапна за нарачката


.
Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); Опис : Точка Име : Ѓердан Материјал : метал Боја : сребро,злато Состојба : 100% Сосема Нов

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
X0077
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
AE-CANFLY
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Никој
Функција:
n
Објектот:
жените долго ѓердан
Големина:
28cm+10cm
дизајн:
Срце Облик
ѓердан:
ѓердан ѓердан
долг ѓердан :
ѓердан жени

Избор на купувачот