1 кеса Камилица Вкус Не Лента Depilatory Филм Тврд Восок Пелети Шанса Бикини депилација Грав Нема Отров Врвен Квалитет
Ново

1 кеса Камилица Вкус Не Лента Depilatory Филм Тврд Восок Пелети Шанса Бикини депилација Грав Нема Отров Врвен Квалитет

DEN 140.00
DEN 164.16

Во форма достапна за нарачката


3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Содржи moisturising Какао Путер, одличен за сува кожа.
Тоа е задолжително за отстранување на влакна.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
По околу 20 секунди, користиме восокот се држи до почеток на крајот на восок. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Брзо се повлече до восок заедно насока на раст на косата здравствена нега на коса отстранување-сајт со професионална грижа, за да го инхибираат растот на косата
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Развиена за сите типови на кожа.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Голем фиксен ролери главата е идеален за нога шанса. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. За отстранување на влакна на сите делови од телото. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Нови Пристигнување 1 торба Камилица Вкус Не Лента Depilatory Топла Филм Тврд Восок Пелети Шанса Бикини депилација Грав Нема Отров 5035 Карактеристики : Depilatory Восок Одличен за силна & парична казна влакната. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот 's цена. Поради разликата на секоја серија, физички таму ќе биде малку надвор боја, не влијае на продажбата
Спецификација : 100% сосема нов Вкус : 5 Вкусови за вашиот одберете Тежина : 300g Тип : (ве молиме да ми кажете кој што сакате да го купите, или ќе испрати А1 , многу ви благодариме ) A1 : Камилица А2 : Лаванда A3 : Чоколадо A4 : Јагода А5 : Мед A6 : Зелен Чај О7 : Роза A8 : Крем A9 : Чај Фабрика A10 : Црна
Пакетот вклучува :
1 кеса Depilatory Восок
Како да го користите :
Треба да го поставите блок Восок во Восок Грејач
Чистење на кожата, сува вода, проверете ја насоката на растење на косата
Температурата подобност тест.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
Нанесете тенок слој од восок долж насоката на растење на косата. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Главните својства

Пол:
Машки
НЕТО-WT.:
100g
Број На Модел На:
Отстранување На Влакна Крим
Состојка:
safe
Тип На Објект:
Отстранување На Влакна Крим

Избор на купувачот