ХСС Forstner малку Дрво вежби Уметност вежби Цевка вежби 40 mm
Ново

ХСС Forstner малку Дрво вежби Уметност вежби Цевка вежби 40 mm

DEN 147.00
DEN 159.84

Во форма достапна за нарачката

Се користи за дрво перфорација, сферични совет инсталација врата, фиока совет, пластични производи, дрво, иверица, итн, Trepanning неспокојот, помалку бучава. Остар раб, висока цврстина, прецизно позиционирање, висока прецизност, мазна намали, влијанието сила, со голема цврстина. Овозможи woodworkers да се вежба дупки, без да се вежба преку материјал кога е чисто и прецизно одредување на дупка. Избирање на висок квалитет на алуминиум нож, нож направи повеќе остар и издржливи, тоа е главата да се земе лак криви, поволно за чип отстранување, перфорација е поефикасен. Погоден за рачни вежба, стојат на моторен погон вежба и мобилни бенд тип магнетизам вежба.Се користи за дрво перфорација, сферични совет инсталација врата, фиока совет, пластични производи, дрво, иверица, итн, Trepanning неспокојот, помалку бучава.
Остар раб, висока цврстина, прецизно позиционирање, висока прецизност, мазна намали, влијанието сила, со голема цврстина.
Овозможи woodworkers да се вежба дупки, без да се вежба преку материјал кога е чисто и прецизно одредување на дупка.
Избирање на висок квалитет на алуминиум нож, нож направи повеќе остар и издржливи, тоа е главата да се земе лак криви, поволно за чип отстранување, перфорација е поефикасен.
Погоден за рачни вежба, стојат на моторен погон вежба и мобилни бенд тип магнетизам вежба.
Боја : Сива
Материјал : ХСС
Дијаметар : 40mm
Вкупна должина : 80 мм
Вратило должина : 65mm
Вратило дијаметар : 7 mm-10 мм
Глава должина : 15 mm
Појачани и зацврстен, јаглероден челик изградба.
Пакет содржи : 1 X Уметност вежби Цевка вежби
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните својства

Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
XProject

Избор на купувачот