KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0143 Пантер Тип A / G Тип KwK42 L / 70 7.5 cm Метал Пиштол (Универзална)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0143 Пантер Тип A / G Тип KwK42 L / 70 7.5 cm Метал Пиштол (Универзална)

DEN 1909.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот