Цивилизација 6 Маскирани Sweatshirt Мажите Качулка Мода Црна Зима Дуксери Мажите Секојдневен Смешни Се Развие Стратегија Игра Кул Облека
Ново

Цивилизација 6 Маскирани Sweatshirt Мажите Качулка Мода Црна Зима Дуксери Мажите Секојдневен Смешни Се Развие Стратегија Игра

DEN 336.00
DEN 385.44

Во форма достапна за нарачката


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција : 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Главните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Цивилизација 6 Топло Зима Дуксери Мажи
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Бренд Име:
bts
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Име на производ:
Мажите Дуксери
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
цивилизација 6

Избор на купувачот