Адвокатско Часовници Врвот Бренд на луксузни G Стил Водоотпорен Спортски Часовници Шок Дигитална Електроника Зглоб Часовници Мажите Relogios Masculinos
Ново

Адвокатско Часовници Врвот Бренд на луксузни G Стил Водоотпорен Спортски Часовници Шок Дигитална Електроника Зглоб Часовници

DEN 590.00
DEN 1135.20

Во форма достапна за нарачката


,
Посебна Карактеристика :
- Дисплеј Тип : Покажувачот + дигитални
-12 Цифри LCD Дисплејот, Екранот Час, Минута, Секунда, Устата, Ден и Недела
- Свири час и Дневни будилник
- 12/24 ЧАСА формат избор, Авто Календар
- Штоперица : 1/100 вториот Хронограф со поделени функции
- Прозрачна : ЕЛ Осветлување
- 30 M Водоотпорен
- Напредни производствени технологии;
- Кул & Специјално дизајнирани LCD Екран;
Componets се Вклучени : -1 x Оригинални САНДА Види -1 x Корисници на Прирачникот -Ако ви треба кутија,
.

Главните својства

Бренд Име:
Санда
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Материјал:
Смола
Бендот Должина:
25inch
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Престанете да се Види,да се Врати Светлината,Шок Отпорни,LED дисплеј,Авто Датум,Хронограф,Заврши Календарот,Отпорен на Вода,Алармот
Dial Дијаметар:
55мм
Број На Модел На:
759
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
16mm
Тип На Објект:
Двоен Дисплеј Рачни Часовници,Рачни Часовници Кварц
види за човекот стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис
Адвокатско Часовници:
Адвокатско Часовници Врвот Бренд Луксуз,часовници мажите луксузен бренд
Движење:
јапонија movt кварц види
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види зглоб:
види за момчиња
montre homme:
montre homme marque de luxe,montre homme 2016 година,montre homme sport
Relojes Hombre:
relojes hombre 2016 година,reloj спорт,reloj hombre,marca де lujo
часовникот човек:
heren horloge,horloges mannen
Relogio Masculino:
Relogio,relogio masculino де luxo,relogio masculino esportivo
orologio sportivo:
orologio uomo

Избор на купувачот