Новиот Човек е Подвезици Мода Жена Протези Силна 3 Клипови Момче СТП Подвезици Панталони Suspensorio Еластична Рака големина од 2,5*115cm
Ново

Новиот Човек е Подвезици Мода Жена Протези Силна 3 Клипови Момче СТП Подвезици Панталони Suspensorio Еластична Рака големина

DEN 367.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


фабриката за правење директни,
Прифаќа ОЕМ ..
Повеќе детали, ве молиме да бидат слободни да контакт.
твојот совет и да ги прилагодите се високо ценети.
Lenght : 115cm Ширина : 2.5 cm
Одговара за висина 155-188cm

Главните својства

Тип На Објект:
Подвезици
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JIERKU
Број На Модел На:
CRPU101
Одделот За Името:
Деца
Објектот Должина:
115cm
Материјал:
Синтетички Кожа
is_customized:
Yes
Големина:
2.5*115cm
За:
Човек.Жените,lday
Материјал:
легури ,СТП,webbing

Избор на купувачот