TS104SAALC01-00 TS104SAALC01 LCD Дисплеи
Ново

TS104SAALC01-00 TS104SAALC01 LCD Дисплеи

DEN 3498.00
DEN 4602.24

Во форма достапна за нарачката


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Главните својства

Големина На Екранот:
10.4 инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот