Нови 88mm Клипот Прстен во Собата за ХОНДА GX390 GX 390 13HP 188 Генератор Делови на Мотор
Ново

Нови 88mm Клипот Прстен во Собата за ХОНДА GX390 GX 390 13HP 188 Генератор Делови на Мотор

DEN 327.84

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на Нашата Продавница
Спецификација :
Висок Стандард За Квалитет Нови Клипот Прстени Сет
За Хонда 13 HP Мотор Модел GX390
Пакетот вклучува :
1 x Клипот Прстени Сет (ќе го добиете токму она што го гледате на сликата.)
Answer : ___________________________ Note :
Ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака и ние ќе бидеме во можност да ви помогне.
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-5 работен ден, откако доби расчисти исплата. Сите вклучува превозот поштенски и манипулативните трошоци.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи.
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "PREFECT 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас.
2. Повратни информации е многу важно. Искрено се надевам дека ќе може да ни се јавите веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Ви благодариме.
Ако имате било какви прашања, Добредојдовте да контактирате со нас. Ние ќе одговориме на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Бизнис Часови : Понеделник-Петок 09 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8).
1. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
2. Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина.
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Главните својства

Објектот Дијаметар:
8.8cm
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Специјални Функции:
клипот прстени
Име На Модел:
XY061
Зафатнина (ml):
13HP
Објектот Тежина:
0.05kg
Бренд Име:
FLYPIG
Материјал Тип:
Како се покаже слика
боја:
Како се покаже слика
Состојба:
Нови
квалитет:
ААА+
Пакет:
1 Сет Клипот Прстени

Избор на купувачот