1.52X30M Воздушни меурчиња за слободни 6 металик бои Бранеа винил автомобил заврши филмот
Ново

1.52X30M Воздушни меурчиња за слободни 6 металик бои Бранеа винил автомобил заврши филмот

DEN 4272.00

Во форма достапна за нарачката


Ние ви препорачуваме да се купи и да се плаќаат од страна на ALIEXPRESS Зачувам.
Ако е можно, ве молиме исто така, оставете ме : цел број што го плаќаат(што објектот што сака), Која е град име, кој е провинција/наведено името. Користење на топлина пиштол може да помогне во инсталација со правење на винил повеќе свитливи и, исто така, помага да ги отстраните брчките. Материјалот е мек и високо флексибилни дозволувањето да се придржува кон контури и лесно се свиткуваат. Лесно може да се repositioned за време на инсталацијата и не ја напушти лепило остатоците зад Мрежа шема поддршка за попрецизно мерење и сечење. Чистење на било кои загадувачи кои можат да предизвикаат несовршености. W e ќе ги нудат брза испорака како од UPS-от,DHL, или Fed Ex со 6-8 дена за испорака. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "Подароци" или "Пример" за да се намали вашите даночни такса. Направени со автомобилската одделение премиум висок квалитет на екипа винил што се користи за облоги и се согласува да најпредизвикувачките контури и форми. Користејќи мека гума squeegee ќе помогне да се избалансираат меурчиња и брчки
Плаќање Како да се плати :
Ние прифаќаме alipay, Qiwi паричник, ЗАЧУВАМ тука. Она што сте го напуштиле е прилагодено изглед без главоболки и трошоците поврзани со слика. Сјајна, мазна површина Лесно да се исчистат со вода Постојан акрилик притисок осетлив лепило поддржан, лесно да се примени. Може да биде повторно крена, repositioned и се протегала пред да замине во текот со squeegee. Откако се применува и да се постават на вашата површина што може да се чисти со било кој тип на чистење на агенс кој се користи за насликани површини.
Филмот е обложена со УВ слој. и многу, многу е исто така поддржана. По испраќање на пакет, следење на број ќе се нудат, па може да се знае каде сте пакет.
На Pyament е Објавен само откако ќе се потврди на Испорака. Попуст е секогаш на располагање за враќање на клиенти. Нашите заврши винил е мора да има за целосна обвива.03 mm Лепак Тежина 30g/м2±2gm2 Грам Тежина на Ослободување Хартија 160gsm втиснување хартија Дебелина на Ослободување Хартија 0.
Сите кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Врвен квалитет на германски лепило со вграден-во воздухот канали за лесно, балон-бесплатна инсталација Екстремно Флексибилен и може да се примени до умерена криви или било каква мазна, рамна површина е Прекриена со УВ заштитен слој Издржлив материјал, отпорен на вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло Лесно да се отстрани без остатоци, нема да им наштети насликани површината на вашето возило
Инсталација Лесно да се инсталира и да се отстрани, и тие победи?т штета насликани заврши површината на вашето возило. кога доби пакет оштетени за време на превозот, или погрешно ролни, ние би сакале да испрати нови и точниот производ за вас за слободни.16 mm Отпорност на Топлина -50°C до +200°C Рашири го Оценувате 33+pascal Маска Дебелина 0. По примена на Винил Лист, можете едноставно да го намали вишокот на винил со остар нож или хоби нож (не се вклучени). Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена по ред сместување
Пакување :
Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедноста цел
Превозот
Испорака : Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 24hours (во работен ден) по verificatin на плаќање и за потврда на нарачката. во случај на одлагање, ние да знаете однапред Купувачот е одговорен за било увозни даноци, царински давачки, брокерските провизии, увозни давачки и сите други даноци Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
TSAUTOP
Име На Модел:
BLS04
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
14cm
Објектот Должина:
30m
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Дијаметар:
14cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
1.52m
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Големина:
1.52x30m
Боја Име:
накит сина
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
ПВЦ

Избор на купувачот