KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0163 НИ M1A1 / M1A2 главната битка резервоарот со M256 артилерија метал барел и чад бомба
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0163 НИ M1A1 / M1A2 главната битка резервоарот со M256 артилерија метал барел и чад бомба

DEN 2137.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот