100PCS/Многу Алуминиум М5 Locknuts Г.С. CCW Најлон Авто-Затегнување РК Multirotors Летало Quadcopter Мотор Држач за Полнење FPV Делови
Ново

100PCS/Многу Алуминиум М5 Locknuts Г.С. CCW Најлон Авто-Затегнување РК Multirotors Летало Quadcopter Мотор Држач за Полнење FPV

DEN 921.00
DEN 1535.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Алуминиум М5 Locknuts (Изборен Г.С. CCW) Пакет вклучуваат : 100 Парчиња (Изборен Г.С. Или CCW) (Забелешка : Г.С. е во Црвена боја; CCW е Црна Боја), Компатибилен со : РК Летало Quadcopter Моторни Функција : надворешен Дијаметар : 10.8 mm; Дупка со Дијаметар : M5; Дебелина : 6mm Изработени од Алуминиумска легура,Најлон Инсерти, мала тежина, висока цврстина, отпорност на корозија ЦПУ машински за прецизност.Конците се чисти и се изедначи.Зголемена сила и прецизност.Лесно се надополни од оригиналниот дел Произведени од Страна на Hobby Park ,Добро направени и издржливи,100% Нов Забелешка : ве Молиме kidnly се однесуваат на вашата настава и функција & Спецификација, или Контактирајте не за Било какви прашања Бојата на објектот може да се разликува малку поради Фотографија и Следење на Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

боја:
Г.С., CCW
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
561014-561014
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 3
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум М5 Locknuts
За Возило Тип:
РК Quadcopter Multirotors/FPV Летало

Избор на купувачот