KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35405 LAV-25A2 возила со оклопни возила надградба на базен метал гравирање база
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35405 LAV-25A2 возила со оклопни возила надградба на базен метал гравирање база

DEN 2183.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот