За Kawasaki Z250 Z250SL Z300 Z650 Z750 Z750R Z800 Z1000 мотоцикл Шофершајбната/ветробранското стакло Z 250 300 650 750 750R 800 1000 250SL
Ново

За Kawasaki Z250 Z250SL Z300 Z650 Z750 Z750R Z800 Z1000 мотоцикл Шофершајбната/ветробранското стакло Z 250 300 650 750 750R 800

DEN 1895.00
DEN 2015.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Мотоцикл Шофершајбната
Боја : црна Fitment : за Suzuki за Хонда за Kawasaki за Јамаха Круизери & Стандарди ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната Windscherm Правец на Екранот
Лесно да се инсталира, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице. Инструкции за инсталација не се вклучени.
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја.

Главните својства

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Бренд Име:
HXMT
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
Општ модел на Универзалната Улица
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
0inch
Боја:
Црна

Избор на купувачот