KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA188 Предизвикувач 2 главната битка резервоарот со непријателот идентификација плоча метал гравирање парчиња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA188 Предизвикувач 2 главната битка резервоарот со непријателот идентификација плоча метал гравирање

DEN 1294.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот