ESSIE ДОМА Дигитален принт Памук, лен Дланка Лист Monstera Лист Зелена Лист Маса Крпа Табела Тркач Placenmat
Ново

ESSIE ДОМА Дигитален принт Памук, лен Дланка Лист Monstera Лист Зелена Лист Маса Крпа Табела Тркач Placenmat

DEN 571.00
DEN 571.20

Во форма достапна за нарачката


Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales. За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот. Ние може да ви даде подобар најголемиот дел цена.

Главните својства

Големина:
30x180cm, 30x200cm, 30x220cm, Placemat 32x45cm 4pc
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
TR-004
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
ESSIE ДОМА
Употреба:
Ресторан

Избор на купувачот