700pcs Cookie Кеси ,пакување на храна, печење торба Анти-масло со 30 различни бои//Шеврони ,polka Точки, ленти
Ново

700pcs Cookie Кеси ,пакување на храна, печење торба Анти-масло со 30 различни бои//Шеврони ,polka Точки, ленти

DEN 2688.00
DEN 3360.00

Во форма достапна за нарачката


свадба фаворизира кеси, Хартиени Вреќи со Пуканки 30 различни бои//Шеврони ,polka Точки, ленти
ГОЛЕМИНА : 5"*7"
може да избор било која боја, како сакате , една боја за 25pcs во пп торба, tks

Главните својства

Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Tablecloths

Избор на купувачот