220V 750W AC Серво Мотор Комплет 0.75 KW 2.39 Nm Серво Систем ECMA-C20807RS+ASD-B2-0721-Б 3000rpm 80mm со 3m Cablel Нова Жешка
Ново

220V 750W AC Серво Мотор Комплет 0.75 KW 2.39 Nm Серво Систем ECMA-C20807RS+ASD-B2-0721-Б 3000rpm 80mm со 3m Cablel Нова Жешка

DEN 22344.00
DEN 23520.00

Во форма достапна за нарачката


220 V 750 W AC Серво Мотор Комплет 0.75 KW 2.39 Nm Серво Систем
ECMA-C20807 RS+ASD-B2-0721-Б 3000rpm 80mm со 3m Cablel Нова Жешка
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име На Производ : Серво Мотор + Возачот
Тип на производ : ASD-B2-0721-Б + ECMA-C20807 RS
Напон : 220 v
Моќност : 750 W
Вратило дијаметар : 19mm
Прирабница и монтажа : 80mm
Номинална брзина : 3000r, максимална 5000r
Номинална вртежен момент : 2.39 Nm, максимална 7.16 Nm
Големина : 30 * 20 * 20 CM
Тежина : 6.2 КГ
Јачина на звук : 2.4 KG

Главните својства

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Тип:
Серво Мотор
Фаза:
Три-фаза
Број На Модел На:
ASD-B2-0721-Б+ECMA-C20807RS
Фреквенција:
50Hz
Излезна Моќност:
750W
AC Напон:
220v
Ефикасност:
Други
Заштита На Функција:
Други
Број На Производ:
FH188
Име:
Серво Мотор + Возачот
Модел:
ASD-B2-0721-Б + ECMA-C20807RS
Напон:
220v
моќност:
750W
Вратило Дијаметар:
19mm
Прирабница и монтажа:
80mm
номинална брзина:
3000r, максимална 5000r
Номинална Вртежен Момент:
2.39 Nm, max 7.16 Nm
Големина:
30 * 20 * 20CM

Избор на купувачот