KNL ХОБИ Vogager Модел PE35323 PLA 99 / 99A / 99B главната битка резервоарот страна здолниште метал гравирање парчиња
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35323 PLA 99 / 99A / 99B главната битка резервоарот страна здолниште метал гравирање парчиња

DEN 1453.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот