Лето нови Жените Шупливи Еластична о-Вратот Ракав маици Жените Хип-хоп Tees Т Кошула
Ново

Лето нови Жените Шупливи Еластична о-Вратот Ракав маици Жените Хип-хоп Tees Т Кошула

DEN 413.00
DEN 666.24

Во форма достапна за нарачката


2016 Лето нови Жените Шупливи Еластична о-Вратот Ракав маици Жените Хип-хоп Tees Т Кошула
Производ детали :
Бренд : suma
Материјал : Памук мешавина
големина : бесплатно(1cm=0.39 инчи)
големина(cm) биста рамо должина на ракав должина(плочки-дел) полите големина F 86-120 49 14 57 78-120
боја : сина / сива
Шефот на компанијата : Yiwu Suma облека CO., LTD Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на секс производот,кој се наоѓа во zhejian yiwu Град,Провинција жеџијанг за повеќе од пет години. Имаме profuse дизајни со серија квалитет одделение, и изречно, нашата цена е многу конкурентна, бидејќи ние сме manufactory, ние се извор. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот има било какви проблеми со квалитетот. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници центар. Ние со нетрпение очекуваме да вашата поддршка и соработка!!

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
519

Избор на купувачот