ZERZEEMOOY Дрвени Класичен стил големина 21X29MM DIY алатка Дрвени Гајтанот 24pcs/многу
Ново

ZERZEEMOOY Дрвени Класичен стил големина 21X29MM DIY алатка Дрвени Гајтанот 24pcs/многу

DEN 330.24

Во форма достапна за нарачката


Дијаметар : 2.1 cm
Висина : 2.9 cm
боја може да се прилагоди според pantone картичка

Главните својства

Материјал:
Дрвени
Тип:
гајтанот
Употреба:
Лента
Големина:
21x29mm

Избор на купувачот