ERIKC F00VC01024 прилагодливи висок притисок контрола вентил F ooV C01 024, авто мотор вентил assy F00V C01 024 за 0445110097
Ново

ERIKC F00VC01024 прилагодливи висок притисок контрола вентил F ooV C01 024, авто мотор вентил assy F00V C01 024 за 0445110097

DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


ERIKC F00 VC01024 прилагодливи висок притисок контрола вентил F oo V C01 024, авто мотор вентил assy F00 V C01 024 за 0445110097
1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC ( поранешна ОЕМ фабриката на делови).
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Главните својства

Објектот Должина:
1
Објектот Тежина:
45g
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Ширина:
1
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
Челик
Другиот Дел Број:
FooVC01024
Објектот Висина:
1
Осветленост Дел Број:
F 00V C01 024
Производителот Дел Број:
F00VC01024
Бренд Име:
ERIKC
Објект:
оригиналниот инјектор за гориво вентил F00VC01024
Модел Не:
заеднички железнички контрола вентил F 00V C01 024 , F00V C01 024
ОЕМ:
FooVC01024 , F ooV C01 024 , FooV C01 024
Одговараат за инјектор 1:
0445110089 , 0445110090 , 0445110097 , 0445110098
Одговараат за инјектор 2:
04451100115 , 0445110116 , 0986435049 , 0986435050
Сертификат:
CE , ISO9001
Автомобил Производител:
Заменлив
Одговараат за автомобил или мотор:
BZ

Избор на купувачот