KNL ХОБИ Војаџер Модел BR35030 современиот француски AMX-30B главната битка резервоарот леќа, автомобил светла трансформација парчиња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел BR35030 современиот француски AMX-30B главната битка резервоарот леќа, автомобил светла трансформација

DEN 1476.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот