Жешка мода Солидна боја lapel долг ракав маици за мажи 2017 нови pullover Значки дизајн мажите блузи големина М-XL
Ново

Жешка мода Солидна боја lapel долг ракав маици за мажи 2017 нови pullover Значки дизајн мажите блузи големина М-XL

DEN 456.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Памук
големина M :
Биста 98cm Рамо 41cm Ракав 61 см Должина 67cm
големина L :
Биста 102cm Рамо 42cm Ракав 62cm Должина 69cm
големина XL :
Биста 106cm Рамо 43cm Ракав 63cm должина 71cm
c/n : gm28358
боја : сива,бела,црна
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. кога пресудата ќе се испрати?
Обично вашата цел ќе биде пренесена во рок од 2-3 дневна по плаќање бидат избришани.
2. Кога ќе може да се добие цел
ние брод на пакет со Кина пост воздух пошта обично се 15-25 дена да пристигнат.
3. Ако вашата цел не може да се пристигне во времето,она што можете да направите?
Можете да се обидете да контактирате со нас и ние ќе песна за вас и да ја прошири потврди време за вас.
4.Цел завршен, но не сте го добиле вашиот пакет, што можете да направите?
во тоа време, ве молиме да Не?т грижете се, контактирајте не по прв пат. ако сме на линија, ние ќе се справи со проблемот со текот на времето, ако не(јас сум во кревет), ве молиме почекајте за нас, ние ќе ви даде одговор кога ќе се дојде до. bleive нас.
5. доколку купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние може да conbine на превозот надомест за вас, превозот цената пресметана од страна на тежината на пакетот.
кога ќе го добиете објект, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прв пат, да не остави негативни повратни информации. ние ќе се справи со проблемот за вас.

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Стандард
Стил:
Моден
Бренд Име:
Maoxzon
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна

Избор на купувачот