Случај За Huawei Искачи Y330 Y550 Y625 Y3 Y3C Y336 Y360 Y300 Y600 Чест пчела Y5C Y541 Флип Картичка стојат кожа мека телефон Случај
Ново

Случај За Huawei Искачи Y330 Y550 Y625 Y3 Y3C Y336 Y360 Y300 Y600 Чест пчела Y5C Y541 Флип Картичка стојат кожа мека телефон

DEN 204.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Huawei Искачи Y330 Y550 Y625 Y3 Y3 C Y336 Y360 Y300 Y600 чест пчела Y5 C Y541 Флип Картичка стојат носителот кожа мека телефон Случај
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Huawei Искачи Y330 Y550 Y625 Y3 Y3 C Y336 Y360 Y300 Y600 чест пчела Y5 C Y541 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа мека Дизајн [Боја] : 14 боја Како На Сликата Прикажани

Главните својства

Материјал:
За Huawei Y330, За Huawei Y550, За Huawei Y625, За Huawei Y3C, За Huawei Y336, За Huawei Y3, За Huawei Y360, За Huawei Y5C, За Huawei Y541, За Huawei Y600, За Huawei Y300, За Huawei Чест Пчела
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Тешки Заштита,Анти-удар
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Гроздобер,Мат,Украсени
Големина:
For Huawei Ascend Y330 Y550 Y625 Y3 Y3C Y336 Y360 Y300 Y600 Y5C Y541
Карактеристики:
Флип Картичка стојат носителот кожа мека телефон Случај coque funda
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај

Избор на купувачот