KNL ХОБИ Војаџер Модел PRO35001 германски Леопард 2A6 главната битка резервоарот супер луксузни метал гравирање лист трансформација комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PRO35001 германски Леопард 2A6 главната битка резервоарот супер луксузни метал гравирање лист трансформација

DEN 5418.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот