GSM/GPRS/3G/4G надворешна антена кабинет водоотпорен анти-кражба антенски 1m кабел SMA машки
Ново

GSM/GPRS/3G/4G надворешна антена кабинет водоотпорен анти-кражба антенски 1m кабел SMA машки

DEN 397.92

Во форма достапна за нарачката

GSM/GPRS/3 G/4 G надворешна антена кабинет водоотпорен анти-кражба антенски 1m кабел SMA машки
Тип : GSM/GPRS/3 G/4 G надворешна антена Стекнат : 3d Bi С В Р : ≤1.5 Отпорност : 50 ohms Максимална моќност : 100 W должина на Кабел : 1 метар Конектор : SMA машки или барање за Монтирање : завртки, нишка должина : 13.5 мм, навој дијаметар : 12mm Антена висина : 80mm Функција : кабинет водоотпорен анти-кражба антенски

Главните својства

Број На Модел На:
SD - ---14
Бренд Име:
DexMRtiC
Тип:
GSM/GPRS/3G/4G надворешна антена
Добивка:
3dBi
Отпорност:
50 Ohms

Избор на купувачот