Целосна дијамант 5D DIY дијамант сликарство Сон пердув дијамант везови крстот бод сликарство дневна соба свадба декорација
Ново

Целосна дијамант 5D DIY дијамант сликарство Сон пердув дијамант везови крстот бод сликарство дневна соба свадба декорација

DEN 191.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Време на испорака : За 7-15 дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните својства

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 45x60cm, 50x65cm, 55x70cm, 90x120cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото

Избор на купувачот