Медитеранот ретро дрвени лустерот бар спалната соба балкон коридор Американски стил село Лустерот бесплатен превозот
Ново

Медитеранот ретро дрвени лустерот бар спалната соба балкон коридор Американски стил село Лустерот бесплатен превозот

DEN 7488.00

Во форма достапна за нарачката


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Класични
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
SKOD887
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Осветлување Област:
1-3square метри
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
синџир pendant
Гаранција:
2 година
Абажур Боја:
Браун
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Дрво
Тело Материјал:
Стакло
Примена:
Foyer

Избор на купувачот