Нови Монаси Figurine Чај милениче Керамика рачно изработени Луѓе скулптура Декорација Занает Дома Декор Автомобил Украс Испрати подароци пријатели статуа
Ново

Нови Монаси Figurine Чај милениче Керамика рачно изработени Луѓе скулптура Декорација Занает Дома Декор Автомобил Украс Испрати

DEN 619.00
DEN 872.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Стил:
Модерна
Бренд Име:
Meijswxj
Материјал:
Виолетова Глина
Тема:
Луѓе
Карактеристики:
Декорација , темјан режач
Материјал:
Боја на песок керамика
Големина:
8см*7cm*7cm

Избор на купувачот