Сонцето Beach Патио Чадор Држач Parasol Земјата Сидро Скок Риболов Стојат Z07 Пад На Превозот
Ново

Сонцето Beach Патио Чадор Држач Parasol Земјата Сидро Скок Риболов Стојат Z07 Пад На Превозот

DEN 156.00
DEN 188.16

Во форма достапна за нарачката

Материјал : Пластични Боја : Блу/Бела/Зелена/Жолта/Црвена Користење во песок или лабава почва, добра чадор за сонце, плажа чадор, чадор полици база цели. Ова е најлесниот начин за да го поставите вашиот чадор на плажа и песок или кампување или градина. Всушност ова е работа и да ја задржите вашиот чадор плажа од дува далеку. Вежба во песок или меки земјата со вртење на рачки. Лесен за користење : Accomodates beach umbrella користење thumbscrew затегнување, Не треба да користат алатки. Иновативни дизајни,сигурен квалитет. Multicolor опција, да имате своја боја во отворено. Големина : 38cm X4cm/14.96" *1.57"(покаже Како на сликата подолу) Количеството : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 Pc x Чадор држач

Главните својства

Избор на купувачот