Varsbaby Чипка половина чаша градник постави тенок памук првенство долна облека 4 парче градник+гаќи+жартиера+чорапи
Ново

Varsbaby Чипка половина чаша градник постави тенок памук првенство долна облека 4 парче градник+гаќи+жартиера+чорапи

DEN 818.00
DEN 1487.52

Во форма достапна за нарачката

4 парче= градник+гаќи+жартиера+Чорапи За гаќи големина : 32 ABCD градник За S големина гаќи (70 ABCD), За колковите 81-89cm,жартиера S 34 ABCD градник За М големина гаќи (75 ABCD), За колковите 86-94cm,жартиера М 36 ABCD градник За L големина гаќи (80 ABCD), За колковите 91-99cm,жартиера L 38 BCD градник За XL големина гаќи (85 BCD), За колковите 96-104cm,жартиера XL

Главните својства

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 70D, 75A, 75B, 75C, 75D, 80A, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, 85D
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Бренд Име:
Varsbaby
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
V402HT
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Најлон,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Градник Стил:
Поместена
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање

Избор на купувачот