[RainLoong] Шпанија Feliz Хартиените Салфети Со Усна Ткиво Салфетки Декорација Serviettes 33cm*33cm 20pcs/пакет/многу
Ново

[RainLoong] Шпанија Feliz Хартиените Салфети Со Усна Ткиво Салфетки Декорација Serviettes 33cm*33cm 20pcs/пакет/многу

DEN 145.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Плочка Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Количеството : 20 компјутери Пакување : 20pcs/пакет/opp вреќа Слој : 2 слоеви Храна-одделение ,Вода-базирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic. Хартија може да имаат малку збрчкана,ако умот,да не го купуваат. Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И ќе треба да плати дополнителни
такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни
со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Бренд Име:
RainLoong
Број На Модел На:
UQT-57
Шема:
Буква,Ѕвезда
Повод:
Забава,Роденден
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
is_customized:
Yes
Салфетка Материјал:
100% Суровини И Дрво Целулоза
Полна големина:
13*13 (33cm*33cm)
Укината големина:
6.5*6.5 (16.5 cm*16.5 см)
слој:
2-ply
Количина:
3 Пакети
Пакет:
20pcs/пакет/opp вреќа
Тежина:
around 80g/pack

Избор на купувачот