2017 Жените Polka Точка Висока Половината Tassel Шорцеви Лето Секојдневен Кратки Панталони Нови Y7622
Ново

2017 Жените Polka Точка Висока Половината Tassel Шорцеви Лето Секојдневен Кратки Панталони Нови Y7622

DEN 220.00
DEN 310.56

Во форма достапна за нарачката


Жените Polka Точка Висока Половината Tassel Шорцеви Лето Секојдневен Кратки Панталони Нови
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет.
Пол : Жените, Девојка
Стил : Мода
Материјал : Полиестер
Модел : Печатење
Верзија : Лабава
Боја : Црвена,Црна
Пакетот вклучува : 1 PC Панталони
Големина Детали :
Големина
Половината
Хип
Должина
S 66-76cm/26.0-29.9" 92cm/36.2" 30cm/11.8" М 70-80см/27.6-31.5" 97cm/38.2" 31cm/12.2" L 74-84cm/29.1-33.1" 103cm/40.6" 32cm/12.6" XL 78 -88cm/30.7-34.6" 110cm/43.3" 33cmm/13.0" ! Внимание Ве Молиме :
За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. ! За боја :
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! За големина на :
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Стр закуп се игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
1.Може да се направи трговија на Големо и пад на превозот?
Одговор : трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени.И ние ќе ви обезбеди ПОВЕЌЕ ПОПУСТ.
2.Дали има некој царина?
Одговор : Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики
рамнодушни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
3.Колку дена ќе добие моето парцела?
Одговор : Нормално ќе добиете во рок од 15-60 дена, Бразил потреба од 70 дена.Ве молиме љубезно чекаат за тоа.
1.Ние прифаќаме Visa/Master Card/Western Union/Web Money и многу други начини на плаќање начин.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1.Во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси.РУСКИ КУПУВАЧОТ ќе ни кажете ИМЕ и презиме.
3.Ние гарантираме to SHIP ЦЕЛ во РОК од 72 HOURSafter исплата потврда(Освен Одмор).
4.Ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ, ако сте го добиле вашиот пакет рок од 75 дена.
5.Ако за заштита на време се случува да завршува , може да побара од мене да го продолжи за заштита на време , Тоа може да биде
: Должи на превозот одложувања,ве молиме да се прошири испорака датум од 30 дена.
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации.Или контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ви благодарам многу!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Dot
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
JAYCOSIN
Декорација:
Tassel
Број На Модел На:
Панталони
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден

Избор на купувачот