Кукла Црна Малку Облека Костим Елегантен Дама Fishtail Облека За Барби Кукла се Облекуваат Облека За 1/6 BJD Сирена Фустани Подарок Играчка
Ново

Кукла Црна Малку Облека Костим Елегантен Дама Fishtail Облека За Барби Кукла се Облекуваат Облека За 1/6 BJD Сирена Фустани Подарок

DEN 205.00
DEN 315.84

Во форма достапна за нарачката


Кукла Црна Малку Облека Костим Елегантен Дама Fishtail Облека За Барби Кукла се Облекуваат Облека За 1/6 BJD Сирена Фустани Подарок Играчка
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Фустан само, кукли не се вклучени.

Главните својства

боја:
Црн фустан
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Платно
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
облека за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Избор на купувачот