Новиот star wars Т-маица Аниме јас сум твојот татко мажите т-маица Лето кратки ракави костим Памучни блузи
Ново

Новиот star wars Т-маица Аниме јас сум твојот татко мажите т-маица Лето кратки ракави костим Памучни блузи

DEN 677.00
DEN 816.00

Во форма достапна за нарачката


Новиот star wars Т-маица Аниме јас сум твојот татко мажите т-маица Лето кратки ракави костим Памучни блузи
Материјал : 100% памук
Големина на Табелата (единица : cm 1inches=2.54 см)

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
краток ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Бренд Име:
NSOKING
Маскирани:
No

Избор на купувачот