чист памук плоштадот децата тери ватенка меки и удобни бебе ќебе симпатична цртан филм носат големи деца ќебе
Ново

чист памук плоштадот децата тери ватенка меки и удобни бебе ќебе симпатична цртан филм носат големи деца ќебе

DEN 1220.00
DEN 1435.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
114X112cm
одделение:
одделение А
Тежина:
488g
Број На Модел На:
T4760WA
is_customized:
No
Бренд Име:
HMNIGA
Стил:
Dobby
Возрасна Група:
Деца
Употреба:
Дома
Шаблон Тип:
Цртан филм
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени

Избор на купувачот