JIGU Оригинални лаптоп Батеријата 05TFCY 09P402 5TFCY RYXXH за DELL за координатите на географската Ширина 12 5000 E5250 E5250
Ново

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата 05TFCY 09P402 5TFCY RYXXH за DELL за координатите на географската Ширина 12 5000 E5250 E5250

DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката


100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
за Dell RYXXH лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за DELL 05 TFCY 5 TFCY 09 P402 RYXXH RYXXH лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за DELL за координатите на географската Ширина 12 5000 за координатите на географската Ширина E5250 за координатите на географската Ширина 12 E5250

Главните својства

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
3001 - 4000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
05TFCY
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Избор на купувачот