НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 110 061 ЗА ФОЛКСВАГЕН 17231/17750N
Ново

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 110 061 ЗА ФОЛКСВАГЕН 17231/17750N

DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 110 061 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 17231/17750 N
1. Единица излезна моќност : 1.8 KW CCW 12 V 10 T
2. Ротација : CCW
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца OEM : ЗА BOSCH 0001110061 ЗА BOSCH 0001110062 ЗА BOSCH 0986016190 ЗА BOSCH 1619 ЗА ДАФ 1516782 R ЗА ЛУКАС LRS00964 ЗА ЛУКАС LRS964 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ("ФОЛКСВАГЕН") 02 B911023 C Примена : ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Главните својства

Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Другиот Дел Број:
0 001 110 061
Производителот Дел Број:
0 001 110 061
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
7KG
Специјални Функции:
Стартер
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Осветленост Дел Број:
0 001 110 061
Напон:
12v
моќност:
1.8 KW
Заби:
10T

Избор на купувачот