JKP жените вистински raccoon крзно shawl шамија сосема нов стил Фокс крзнени шалови заврши
Ново

JKP жените вистински raccoon крзно shawl шамија сосема нов стил Фокс крзнени шалови заврши

DEN 3709.00
DEN 7272.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
TJ-01
Материјал:
Крзно
Марами Должина:
Бренд Име:
JKP
Стил:
Новина
Марами Тип:
Pashmina

Избор на купувачот