200/500/1000 Компјутери Црна Најлон Ореви Хексагонална Ќор-Сокак Spacer М3 Нут
Ново

200/500/1000 Компјутери Црна Најлон Ореви Хексагонална Ќор-Сокак Spacer М3 Нут

DEN 191.00
DEN 191.04

Во форма достапна за нарачката


200/500/1000 Компјутери Црна Најлон Ореви Хексагонална Ќор-Сокак Spacer М3 Нут

Главните својства

Големина:
M3
боја:
200 Парчиња, 500 Персонални Компјутери, 1000 Компјутери
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M3

Избор на купувачот