БЕЈКЕР ДЕПО 6 Празнина Силикони Ice Cube квадратен облик Цар Големина фах мувла Со Пластичен Капак CDSM-619
Ново

БЕЈКЕР ДЕПО 6 Празнина Силикони Ice Cube квадратен облик Цар Големина фах мувла Со Пластичен Капак CDSM-619

DEN 363.00
DEN 518.40

Во форма достапна за нарачката


1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 16.5*11.5*5cm Производ тежина : 190g

Главните својства

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед На Одлуки
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
CDSM-619
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Сладолед Алатки

Избор на купувачот