2 парчиња/set ABS за Хонда Спогодба 2008-2010 предната решетка на вратите налепница Светла позлата
Ново

2 парчиња/set ABS за Хонда Спогодба 2008-2010 предната решетка на вратите налепница Светла позлата

DEN 1843.00
DEN 3840.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
crosland
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За спогодба
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2008-2012
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил

Избор на купувачот