Жените Push-up UnPadded Градник Завој Бикини Поставите Paillette Костим за капење Миг Ниска Половината костими за капење Лето Жените Beachwear Капење
Ново

Жените Push-up UnPadded Градник Завој Бикини Поставите Paillette Костим за капење Миг Ниска Половината костими за капење Лето

DEN 301.92

Во форма достапна за нарачката


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Paillette
Боја : како на сликата шоу
Стил : unpadded
Големина : S,M, L, XL
тука е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Бикини
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Поддршка Тип:
жица за слободни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No
Половината:
Ниска Половината
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот