1pc помине ножици мртвите кожата помине уметност нерѓосувачки челик помине cuticle nipper ноктите машина за педикир маникир plier машина алатка
Ново

1pc помине ножици мртвите кожата помине уметност нерѓосувачки челик помине cuticle nipper ноктите машина за педикир маникир plier

DEN 96.00
DEN 136.32

Во форма достапна за нарачката


Опис
Изработени од нерѓосувачки челик кој обезбедува долготрајни најсовремена
Бренд Нови Професионални и квалитетни со мало пакување
Боја : сребрена
Оригиналната кутија : да
Нови Професионални и квалитетни со мало пакување
Како да го користите :
4 Чекори на Нега :
Натопи само 1/4 од сечење на вилицата во стерилизација.
Сува на nippers.
Натопи во внатрешноста на кутијата заеднички со машина нафта дневно.
На крајот на денот се отстранат сите остатоци & лепак со acetone.

Главните својства

Тип На Објект:
Clipper & Тример
Број На Модел На:
F00029-MT
Примена:
Пети,Прст
Бренд Име:
AriesLibra
Големина:
piece
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
ноктите ножици мртвите кожата(голем)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
specificition:
парче
ноктите cuticle nipper:
ноктите алатка
нокти plier машина алатка:
ноктите машина за педикир

Избор на купувачот